7 практичних порад, як сподобатися незнайомцеві з першої секунди

При кожному новому знайомстві рішення про те, чи подобається нам ця людина, займає усього 7 секунд. Природно, це працює в обидва напрями. Тому для багатьох ситуація знайомства є стресовою, особливо якщо людина невпевнено себе почуває або просто сором’язливий.

FunME зібрав 7 простих рекомендацій, які допоможуть справити гарне враження впродовж цих 7 важливих секунд.

1. Дивитися в очі

Велика частина спілкування відбувається невербально, тому прямий відкритий погляд в очі дозволить швидко викликати прихильність до себе людину. Такий погляд являється універсальним сигналом довіри і чесності. Щоб не здатися занадто самовпевненим, можна час від часу дивитися нижче рівня очей співрозмовника.

2. Щиро посміхатися

Знайомитися з новими людьми стане набагато простіший, якщо кожну зустріч супроводжувати щирою посмішкою. Симпатія до інших людей зазвичай виникає, якщо ці люди викликають позитивні почуття і емоції.

3. Пам’ятати про вітання

Розмова, розпочата з випадкової фрази, може застати людину зненацька. Тому краще спочатку привітати співрозмовника і представитися. Також не варто боятися першим вітатися з незнайомими людьми. Мабуть, це найпростіший компонент успішних знайомств, яким, проте, часто нехтують.

4. Демонструвати відкритість і упевненість

Наше тіло говорить про багато що. Варто скористатися цим, щоб миттєво справити потрібне враження. Сигнали, що демонструють відкритість і створюють атмосферу довіри : розслаблена поза, пряма (але не напружена) спина, голова підведена, руки не схрещені і знаходяться на рівні стегон.

5. Виявляти цікавість

Продемонструвати щирий інтерес до людини допоможе ледве помітний нахил вперед, тоді як він/вона говорить. Уявіть собі, що ваш співрозмовник є єдиною людиною в кімнаті у цей момент, і ваша щирість світитиметься.

6. Уважно слухати

Класична помилка при знайомстві – це нескінченно говорити про себе. В той же час люди симпатизують тим, хто показує їм свою зацікавленість. Постарайтеся дати співрозмовникові можливість щось розповісти. Можна задати декілька питань про хобі і захоплення людини і активно слухати.

7. Випромінювати позитив

Емоції заразливі, тому люди тягнуться до тих, хто робить світ яскравіше. Якщо ми хочемо сподобатися співрозмовникові, варто свідомо уникати негативних висловлювань і скарг. Тоді людина запам’ятає той позитивний настрій, який від нас виходить, і захоче поринути в цю енергію знову.

Джерело Bright Side
Фото на превью Columbia Pictures

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
9 хитрощів від фотографа, як виглядати ідеально на знімку
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
OTTO Trade