13 жіночих якостей, які притягують чоловіків, як магніт

Що таке жіноча привабливість? І чому так часто менш симпатичні дівчата купаються у увазі чоловіків, поки їх ідеальні подруги залишаються одинокими?
FunME
склав список якостей привабливих жінок, які незмінно притягають чоловіків.

Упевненість в собі

Хто відчуває власну привабливість, той і стає привабливим.

Йоганн Вольфганг фон Гете

Жінка, твердо упевнена у своїй красі, зуміє врешті-решт переконати в ній усіх інших.

Софі Лорен

З жінкою, що твердо вірить у свою невідхильність, навколишній світ погоджується. Навіть поганулі, що з вдячністю прийняли себе, набагато привабливіше за красунь, що переживають із-за маленького прищика. Упевнена в собі жінка ніколи не стане себе прилюдно критикувати. Вона виділяє флюїди упевненості і сексуальності, і чоловіки хочуть саме таких жінок.

Жіночність і ніжність

Бути красивою легко; важко лише виглядати красивою.

Френк О’Хара

Сильна стать віддає перевагу жіночним дівчатам, які дозволяють чоловікові бути чоловіком. Домагатися розташування жінки, доглядати за нею, допомагати, почувати себе великим і сильним – його робота і задоволення. Але тут важливо не перегинати палицю: надумана безпорадність чоловіків дратує.

Доброта

Краса – це обіцянка щастя.

Ніцше Ф.

Доброта, здатність піклуватися, захоплюватися і прощати відрізняє красиву жінку від красивої ляльки. Жінка, що помічає хороше, дивиться на світ добрими очима, здатна співпереживати і любити, притягує людей. Чоловіки, зацікавлені в тривалих стосунках, шукають в партнерці душевну теплоту.

Самостійність

Сексуальна привабливість на 50 відсотків складається з того, що у вас дійсно є, і на 50 відсотків з того, що у вас є, на думку інших людей.

Софі Лорен

Якщо жінка не красива – то вона просто безглузда.

Коко Шанель

Цілеспрямовані жінки викликають більший інтерес у сильної статі, чим пасивні особи, не здатні до самостійних дій. Приваблива жінка знає, чого хоче і ніколи не витрачає час на пошуки винуватих. Вона – хазяйка своєї долі, тому поряд з такою жінкою знаходитися приємно і комфортно.

Уміння жити тут і зараз

Судження, що краса є щось поверхневе, – є поверхневе судження.

Спенсер Г.

Уміння жити тут і зараз, бути присутнім в житті, насолоджуватися кожним днем – такі якості діють на чоловіків, як найсильніший магніт. Всім приємно суспільство жінки, що приймає себе такою, яка вона є, і вдячною навколишньому світу. Життєлюбність, оптимізм, відсутність звички усіх засуджувати і нити – люди з такими якостями випромінюють внутрішнє світло.

Уміння подати себе

Найважливіше в жіночому одязі – жінка, яка її носить.

Верб Сен-Лоран

Жінка щонайближче до голизни, коли вона добре одягнена.

Коко Шанель

Доглянута, акуратна із смаком одягнена жінка, що знає свої сильні сторони і що уміє вигідно підкреслити достоїнства – незмінно захоплює. Причому чоловік не помітить, чи модно вона одягнена, а ось чи сидить одяг ідеально – це відмітить відразу. Жінок, одяг яких красиво підкреслює вигини, проводжають поглядом.

Господарність

Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпимості.

Жан-Жак Руссо

Господарність, як це ні образливо чути деяким пані, – одно з найпривабливіших якостей. Чоловіки цінують жінок, здатних підтримувати чистоту і смачно готувати. Це створює навколо себе особливу атмосферу тепла і затишку. Така жінка здається втіленням спокою і тихого домашнього щастя.

Щастя

По справжньому-щаслива жінка здатна звести з розуму багатьох чоловіків – і вже точно кожну другу жінку.

Джон Ірвінг

Чоловікам не подобаються жінки, які дратуються на людей і вічно усім невдоволені, які вважають, що хтось зобов’язаний забезпечити їм щасливе життя. Уміння бути щасливою, цінувати людей навколо себе, помічати позитивне – до власниці такого світлого внутрішнього настрою люди незмінно тягнуться.

Сяючий інтерес в очах

У жінки є тільки одна можливість бути красивою, але бути привабливою є сто тисяч можливостей.

Монтеск’є

Інтерес, який жінка проявляє до свого обранця, захоплює розум і серце чоловіка. Природна і щира симпатія здатна притягнути практично будь-кого. Приваблива жінка не боїться своїх бажань і не соромиться сказати чоловікові, чого саме вона хоче, – ні в ресторані ні у ліжку.

Уміння спілкуватися

Що таке, врешті-решт, зовнішній блиск? Просто напросто-почуття такту, завдяки якому сієш, коли тебе ніхто не бачить, і жнеш, коли ти у усіх на видноті.

Френсіс Скотт Фіцджеральд.

Чоловікам подобаються відкриті, товариські, цікаві співрозмовниці, але що при цьому не будують з себе всезнайка. Приваблива жінка буде дотепною, але незрозумілою – ніколи. Вона з цікавістю слухає, про що говорить чоловік, дозволяє йому відчути себе винахідливим, метким, сильним. І поряд з такою жінкою він бажатиме знаходитися.

Граціозність

Немає негарних жінок, є тільки жінки, що не уміють бути красивими.

Жан де Лабрюйер

Жести привабливої жінки плавні і граціозні. У неї ідеальна осанка і приголомшлива хода. По її рухах видно, наскільки добре вона до себе ставиться. Особливість, властиву їй при ходьбі, – похитування стегнами – чоловіки знаходять гіпнотично прекрасною.

Посмішка

Привабливими нас робить гарний настрій.

Юхим Шпігель

Усміхнені жінки з почуттям гумору притягають значно більше чоловіків, чим похмурі і вічно невдоволені пані. Посмішка – це не лише весела вдача, але і ознака енергії і життєлюбності. У сяючих від радості очах привабливої жінки чоловік бачить обіцянку насолоди.

Природність і щирість

Жіноча привабливість тільки тоді сильна, коли вона природна і стихійна.

Мерилін Монро

Будь-хто удаваність відштовхує. Приваблива жінка природна, відкрита і вільна від комплексів. Чоловіки тягнуться до щирих. По справжньому-привабливі жінки вважають за краще бути, а не здаватися.

Поза сумнівом, власниці цих якостей притягають чоловіків. Але, мабуть, головна (і доступне абсолютно будь-якій жінці) якість – уміння бути собою, бути природною. Тільки це притягне того єдиного чоловіка, якому потрібна справжня ти.

Фото на превью: Femme Fatale

По матеріалах lifehack.org , elitedaily.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade