Перевіряємо чи дійно працюють популярні кулінарні лайфхаки

Як виявилося, не всі популярні лайфхаки, якими переповнений інтернет, працюють і полегшують життя.

Редакція FunME вирішила розповісти читачам, які з найпопулярніших прийомів гідні увійти до арсеналу хазяйок, а про які краще забути.

Розрізати помідори навпіл

Лайфхак: Щоб швидко розрізати помідори або інші круглі овочі і фрукти, покладіть їх на одну тарілку, а згори накрийте іншою. Притримуйте тарілку згори і обережно розріжте помідори. Таким чином виходить швидко і рівно розрізати овочі.

Результат: Працює. Тільки врахуйте, що ніж має бути дуже гострим і довгим, інакше нічого не вийде.

Швидко охолоджувати пляшки

Лайфхак: Щоб напої в скляній пляшці швидше остигнули, оберніть їх мокрим паперовим рушником і покладіть в морозильну камеру.

Результат: Не працює. Обернута в рушнику пляшка остигає точно з такою ж швидкістю, як і звичайна.

Відділяти жовтки від білків

Лайфхак: Щоб швидко відокремити жовтки від білків, використайте звичайну пластикову пляшку. Розбийте яйця на плоску тарілку. Візьміть пляшку і злегка стисніть її з боків щоб випустити повітря. Піднесіть шийку до жовтка і повільно відпустіть боки пляшки. Жовток втягнеться всередину. Тепер піднесіть пляшку до чистої тарілки, стисніть з боків, і жовток випаде.

Результат: Працює. Ми ставимо цьому лайфхаку 5+. Він дійсно полегшує готування, до того ж дуже простий і не вимагає особливої вправності. Радимо узяти на озброєння.

Правильно чистити полуницю

Лайфхак: Щоб прибрати серединку і хвостик полуниці за один раз і зберегти ягоду цілою, використайте звичайну соломинку для напоїв. Проштовхніть соломинку від низу до верху і витягніть разом з серцевиною.

Результат: Працює, але підходить тільки для маленьких ягід, серцевина яких не більша, ніж діаметр трубки. Для великої полуниці краще використати традиційний метод чищення ножем.

Нарізувати м’який сир або торт зубною ниткою

Лайфхак: Щоб легко нарізувати сир, рулет або торт рівними часточками, використайте зубну нитку. Відріжте необхідною шматок нитки і тримаєте його за обидва кінці двома руками. Добре натягніть нитку і розріжте продукт.

Результат: Працює. На відміну від ножа, нитка не прилипає до сиру і допомагає нарізувати максимально тонкими шматочками. У випадку з тортом це працює гірше – без тренувань розрізати бісквіт на рівні частини не вийде.

Легко чистити яйце ложкою

Лайфхак: Розбийте шкаралупу на широкій частині яйця, щоб зруйнувати повітряну кишеню. Потім помістіть ложку між шкаралупою і яйцем, поступово очищаючи яйце.

Результат: Не працює. До того ж віднімає набагато більше часу і зусиль, чим навіть звичний спосіб очистки яйця руками. Краще використати інший лайфхак, який значно прискорює процес: наберіть в каструлю з вареними яйцями холодної води і щільно закрийте кришку. Потім енергійно потрясіть каструлю, притримуючи кришку. Змийте шкаралупу струменем води.

Відкривати банки з консервами за допомогою скотча

Лайфхак: Щоб легко відкрити банку з консервами, використайте невеликий шматочок скотчу або ізоляційної стрічки. Добре приклейте один кінець на кришку банки, а інший міцно тримайте в руці. Однією рукою притримуйте банку, а другою потягніть за стрічку.

Результат: Не працює. Відмінний спосіб, якщо ви хочете не лише відкрити банку, але і вилити на себе або на стіл половину вмісту. А сили треба прикласти ніскільки не менше, ніж зазвичай. Ми радимо використати інший лайфхак: надіньте на руку, якій відкриваєте банку, гумову господарську рукавичку або просто надіньте гумку на кришку банки, щоб вона не ковзала в руці.

Запобігти википанню рідини з каструлі

Лайфхак: Покладіть дерев’яну ложку на каструлю з рідиною, і тоді вона не втече.

Результат: Не працює. Рідина наполегливо продовжує “збігати” з каструлі, і ніяка ложка їй не перешкода.

Хрустка скориночка на розігрітому шматочку піци

Лайфхак: Щоб кірочка на розігрітій піці залишалася хрусткою і не розмокала, поставте склянку води в мікрохвильову піч разом з шматочками і розігрівайте звичайним способом.

Результат: Не працює. Кірочка все одно розмокнула і втратила свій первинний смак.

Чистити ківі, авокадо і манго

Лайфхак: Щоб швидко і легко почистити ківі, манго або авокадо, використайте звичайну склянку. Розріжте фрукт навпіл і витягніть м’якуш об стінку склянки, як показано на картинці.

Фото на превью thriftytstreasures

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade