Брати створили мільйонний бізнес завдяки одному питанню, яке мама задавала їм щодня

У 1994 році брати Берт і Джон Джейкобс (Bert and John Jackobs) заснували компанію з продажу футболок з власним дизайном під назвою “Life is Good” (“Життя хороше”).

Тоді у братів не було нічого, окрім фургона, а тепер їх компанія коштує $100 мільйонів. У цьому, поза сумнівом, є заслуга їх мами Джоан: це вона навчила синів бачити в житті все найкраще, не дивлячись ні на що.

Дитинство у Берта і Джона – молодших з шістьох дітей в сім’ї – не було веселковим. Коли вони вчилися в початковій школі, їх батьки потрапили в автомобільну аварію. Мама відбулася легкими травмами, а тату не повезло: його права рука перестала функціонувати. Це сильно вплинуло на характер чоловіка: він став дратівливим і постійно зривав свій гнів на близьких.

Незважаючи на неприємності, мама продовжувала вірити, що життя все ще хороше. Кожен день під час вечері вона задавала дітям одне і те ж питання: “Що хорошого сталося сьогодні”?

“Як би просто не звучали мамині слова, вони буквально міняли енергетику в кімнаті. Не встигнувши зрозуміти, що відбувається, ми починали жваво переказувати самі кращі, найсмішніші і химерніші події нашого дня. Наша сім’я завжди відрізнялася оптимізмом, навіть коли нам було зовсім не до веселощів”.

Напис на плакаті: “Купи футболку і нагодуй худого хлопця”.

Мама Джоан була прикладом того, що оптимізм – це вибір, який ми повинні робити щодня. Берт і Джон усе життя дотримувалися цього правила і саме тому вони не здалися, коли їм доводилося торгувати футболками на вулицях Бостона а на їх рахунку було усього $78. Успіх прийшов до братів після того, як вони помістили на свої футболки усміхненого чоловічка у береті і напис “Life is Good”, що став їх девізом.

Простий, але позитивний дизайн завоював серця покупців, і вже до кінця року компанія продала футболок на суму $87.000. Тепер товари братів Джейкобс продаються в тисячах магазинів по всьому світу, а їх багатомільйонна компанія пропагує здоровий спосіб життя. На більшості футболок, як і 22 роки тому, можна знайти слоган “Life is Good”. І з цим важко посперечатися: життя дійсно хороше!

Фото на превью lifeisgood.com
По матеріалах Inspire More , Life is Good

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade