Цей знаменитий актор став справжнім другом для сотні бездомних собак

Незмінно елегантний красень з Франції Ален Делон знайомий кожному. Хтось божеволіє по його зовнішності, а багато хто захоплений його акторським талантом. У будь-якому разі його ім’я давно стало відомим на весь світ. Але крім того, що він став кумиром для мільйонів людей, він ще і став справжнім другом для сотні собак.

FunME хоче поділитися історією про величезну любов актора до братів наших менших, після якої хочеться ще міцніше потиснути йому руку.

В молодості Ален носив військові куртки, щоб було зручніше зігрівати усіх цуценят, яких він зустрічав на шляху. Сьогодні французький актор, якому вже 80 років, утримує 5 розплідників для бездомних собак і кішок.

“У моєму будинку завжди живе багато собак, я навіть самостійно вивів особливу породу. Собаки нагадують мені хворих дітей, яким життя відміряло всього десять-чотирнадцять років“.

Делон вже давно живе в Швейцарії і там займається собаками. Він навіть намагається добитися того, щоб у собак були власні адвокати. За словами актора, тварини теж мають право на захист.

Любов актора до собак бере початок з дитинства, коли у нього була доберманша по кличці Гала. “Одного разу я на неї накричав і навіть ударив. Вона сіла і поглянула на мене. Я побачив, що вона плаче. Відтоді я все зрозумів і тепер мої собаки завжди посміхаються”.

“Мене особливо чіпає, що собакам все одно, хто їх хазяїн. Вони люблять людину як батька. Ви думаєте, що мої собаки знають, що я знаменитий на весь світ? Їм все одно! Вони не знають хто я, що я роблю. Вони просто люблять. Це любов без роздумів, беззастережна, повна і справжня любов!

Ален Делон активний учасник в Суспільстві захисту тварин. У його маєтку живе 8 собак. Там же розташовано кладовище усіх його колишніх собак: всього їх було 45. Посеред цього собачого некрополя він побудував каплицю. І після численних звернень отримав офіційний дозвіл поховати себе там, коли прийде цей день. Він стверджує, що це вища розкіш.

Але актор піклується не лише про тварин, що померли. Живі, потребуючі допомоги, хвилюють його набагато більше. Він і його подруга Брижит Бардо готові пустити в хід усі засоби, щоб захистити їх.

Фото на превью Michel Ginfray
По матеріалах Маша Слоним

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade