3 способи здобути впевненість від психолога Гарварду

Бувають в житті події, які вимагають максимального спокою і впевненості в собі: співбесіди, виступи на публіці, важливі розмови і тому подібне. На щастя, існують способи швидко узяти себе в руки.

FunME спільно з журналом Psychologies знайшли декілька науково підтвердженої техніки, яка миттєво допоможе набути віри в себе.

 

1. Прийміть позу переможця і залишайтеся в ній впродовж 2 хвилин

 

У своїй знаменитій лекції для порталу TED що зібрала більше 30 млн переглядів соціальний психолог з Гарвардського університету Емі Кадді розповідає про мову тіла і трансляції упевненості. Психолог радить: перед будь-яким складним завданням практикуйте “позу сили” – вранці відразу після пробудження, в ліфті або перед дзеркалом в туалеті – де завгодно.

Поза супергероя : встаньте прямо, плечі назад, підборіддя спрямоване трохи вгору, руки на поясі, а ноги розставлені на ширину стегон. Відчуйте, як ви наповнюєтеся силою, і зберігайте це положення впродовж 2 хвилин. Намагайтеся дихати глибоко і ритмічно. Ви також можете прийняти позу морської зірки, піднявши руки вгору у вигляді букви V. Уявіть себе олімпійським чемпіоном на п’єдесталі.

Експерименти доводять, що люди, що скористалися цією технікою, показують результати краще за інших. Адже мова тіла впливає не лише на те, як інші люди бачать нас, але він також може змінити наш погляд на самих себе.

2. Уявіть себе через багато років

Яскраве і детальне представлення того, яким ваше життя буде в майбутньому, допомагає здолати страх невдач. Викладач маркетингових технологій Нью-Йоркського університету Хал Хершфілд запропонував учасникам свого дослідження уявити, що буде з ними через 10 років.

Після цього він показав частині респондентів їх “постарені” зображення, а потім запропонував вже усім без виключення стати інвесторами стартових проектів. Ті, хто бачив свій портрет в зрілому віці були схильні інвестувати в два рази частіше, ніж ті, хто не бачив. Виявилось, що, малюючи картини майбутнього і чітко його представляючи, ми швидше прагнемо його наблизити і діємо активніше і рішуче.

 

3. Дякуйте життю

Це ще один спосіб побачити перед собою нові горизонти, незважаючи на нещодавно пережитий стрес. Після звільнення, розлучення і боргової ями початкуючому бізнес-тренерові і матері-одинакові Джен Скаліа було непросто звестися на ноги. Для цього вона вирішила інвестувати в себе і пройти ряд дистанційних курсів по особовому розвитку, а також щодня виконувала декілька практик. Всі разом допомогло їй підвищити дохідність бізнес-проекту з нуля до півмільйона доларів.

“Першою моїй щоденною практикою стала вдячність. Щоночі я згадувала найдивовижніші речі, які траплялися зі мною і які я бачила в житті. Наступним етапом аутотренінгу стала вдячність за речі, які мені ще тільки належало отримати. Приміром, замість фрази “Я хочу, щоб цього місяця у мене з’явилися ще два нові клієнти” я говорила собі: “Я така вдячна, що тепер у мене з’явилися ще два відмінні клієнти”, – розповідає бізнес-тренер.

Як це працює? Все просто: нашу свідомість легко ввести в оману. Ці твердження дійсно допомагають вірити в успіх і кінець кінцем притягують його. До того ж коли ми випробовуємо вдячність, ми мислимо позитивно і відчуваємо прилив енергії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade