Пост на фейсбуці змінив відвідуваність цього ресторану з 0 до 500 чоловік

Всього одно добра справа здатна змінити на краще чиєсь життя. Це не обов’язково повинно бути щось грандіозне – іноді досить декількох слів або поста у фейсбуці. Саме завдяки останньому 31-літній Колін Росс (Colin Ross) приніс одному ресторану і його власникові величезну популярність.

Все почалося минулої суботи, коли Колін вирішив зайти в місце під назвою”Вітбіс Фіш ен Чіпс” (Whitbie’s Fish & Chips) в місті Летбридж, Канада. Він був здивований, що окрім нього там знаходиться всього одна людина – хазяїн закладу 70-літній шотландець Джон Макміллан (John McMillan).

Рос спробував там приголомшливо смачного палтуса, від якого його “просто понесло”. Також він відмітив, що заклад виглядає дуже чистим і доглянутим. Колін розпитав у Джона, як йдуть справи. Той відповів, що вже давно не може притягнути клієнтів і не в змозі заплатити навіть самому собі.

Рос, не роздумуючи, запропонував хазяїну ресторану зробити невелику рекламу його закладу. Так з’явився пост на сторінці Коліна, після якого у Джона не було відбою від клієнтів. Вже у вівторок “Вітсбі” відвідало 400 чоловік, а в середу 500. Всього пост репостнули 8 тисяч разів.

Величезна черга бажаючих сходити в ресторан тепер тягнеться до самої парковки. Уперше за сім років в цьому бізнесі Джон приймає так багато відвідувачів.

У інтерв’ю “Global news” Джон поділився своєю найзаповітнішою мрією – відкрити свій ресторан “Фіш ен Чіпс”, який подобатиметься людям. І тепер, завдяки одному посту Колина, ця мрія збулася.

Ось, що Колін написав в цьому посту:

“Сьогодні я уперше відвідав ресторан “Whitbie’ s Fish & Chips”, де окрім мене був тільки один 70-літній чоловік, хазяїн цього містечка. Я розговорився з ним і дізнався, що він навіть не може заплатити самому собі у кінці робочого дня. Це мене дуже розчарувало. Я хочу, щоб у людей навкруги все було добре, особливо – у цього 70-літнього чоловіка. Власник ресторану – реально класна людина, тому я прошу кожного в Летбріджу поділитися цим постом, щоб підтримати джентльмена, який так багато і старанно працює. Він дійсно цього заслуговує”.

Джерело buzzfeed.com , globalnews.ca
Фото на превью globalnews.ca ,
Colin Ross / facebook.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade