Невловимий барханний кіт з’явився на публіці уперше за 10 років

У світі дуже багато рідкісних тварин, яких всім світом намагаються зберегти. У ОАЕ, наприклад живуть барханні коти, але вже 10 років їх ніхто не бачив. Вони настільки сором’язливі і невловимі, що їх неймовірно складно побачити, не говорячи про вивчення.

FunME пропонує разом помилуватися цим рідкісним красенем, адже він нарешті порадував усіх своєю присутністю через стільки років.

Барханних котів побачити майже неможливо. Вони зариваються в пісок, щоб легше переносити жару. А на подушечках лапок у них є шерсть, так що їх сліди теж не знайдеш.

 

Вони взагалі не п’ють, а воду отримують з їжі – птахів, змій і невеликих ссавців. Тому у джерел води їх теж не зустрінеш, що робить їх ще більше невловимими.

 

У ОАЕ останній раз барханного кота бачили 10 років тому. Щоб отримати його знімки, ученим довелося декілька місяців займатися фотополюванням в пісках Аравійського півострова.

 

Декілька місяців вчені з Абу-Дабі розставляли фотопастки з улюбленими ласощами барханних котів – тушканчиками і різними рептиліями. І їх праця не пройшла даремно – вони зуміли зробити 12 фотографій, на які потрапили дві кішки і один кіт.

 

Ці нічні мисливці знаходяться під загрозою зникнення і занесені в Червону книгу. Окрім природного місця існування вони живуть в 28 зоопарках світу. Робота, виконана командою учених, дуже цінна. Адже вона допоможе в створенні заповідників для барханних котів з оптимальними умовами.

 

Ми в FunME у захваті від цих сором’язливих котиків і сподіваємося, що для них будуть створені усі умови, щоб світ продовжував насолоджуватися їх рідкісною красою.

 

Джерело Seeker
Переклад FunME
Фото на превью Gerard Lacz/REX ,
depositphotos.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade