7 порад, як вийти з неприємних ситуацій

Іноді навіть дрібниця може зіпсувати настрій. То несподівано виявляється, що в кишені немає монет, щоб узяти візок в супермаркеті, і доводиться нести продукти в руках, то замерз замок в машині і не відкривається – з цими проблемами ми стикаємося щодня.

Ми в FunME проти того, щоб такі дрібниці псували життя, тому пропонуємо вам декілька простих порад, як знайти вихід з таких ситуацій.

Як узяти візок в супермаркеті, якщо у вас немає з собою дріб’язку

Усі ми стикалися з проблемою, коли треба узяти візок, а в кишені немає дріб’язку. У цій ситуації допоможе звичайний ключ круглої форми. Вставте його в роз’єм під монету, і замок відкриється.

Як відкрити машину, якщо ключі залишилися в ній

Щоб відкрити двері машини, можна використати звичайні взуттєві шнурки. Для цього згорніть петлю так, як показано на цій фотографії. Після цього протягніть шнурок через кут дверей, протягаючи його назад-вперед і поступово опускаючи вниз. Підчепіть петлею кнопку відкривання дверей, потягніть шнурок і відкрийте двері.

Як відкрити машину, якщо замок замерз

Нагрівайте ключ запальничкою і вставте в замок. Це може не спрацювати з першого разу, тому спробуйте ще. А якщо ключ довгий, його можна нагрівати, не виймаючи із замку. Так процес піде швидше.

Як їхати в торговому центрі на ліфті без зупинок на кожному поверсі

Якщо ви кудись поспішаєте, то вам дуже згодиться ця порада. Тільки не варто нею зловживати, люди на інших поверхах теж хочуть поїхати. Щоб проїхати на ліфті без зупинок, вам треба утримувати кнопку закриття дверей до тих пір, поки двері не закриються. Після цього натисніть на кнопку свого поверху, не відпускаючи кнопку закриття дверей.

Як висушити телефон, якщо він впав у воду

Насамперед вимкніть телефон. Якщо ваш телефон розбирається, покладіть його частини в рис і залиште на добу. Після цього добре продуйте усі деталі холодним повітрям з фену – це допоможе остаточно висушити телефон і прибрати пил від рису. Тільки після цього телефон можна вмикати.

Як відкрити вино на пікніку, якщо ви забули штопор

Пляшку можна відкрити об стіну. Для цього дно пляшки оберніть рушником або поставте в черевик, як показано на фотографії вище. Ударяйте дном пляшки по стіні до тих пір, поки пробка не видавиться наполовину. Після цього дістаньте її пальцями.

Як не залишати слідів від помади на одязі

Розділіть паперову серветку на шари. Візьміть найтонший шар і прикладіть його до губ. Поверх серветки припудріть губи кистю. Детальніше про цей спосіб ви можете дізнатися тут.

Фото на превью depositphotos.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade