10 країн, де живуть найщасливіші люди

Тут найкрасивіші пейзажі, блакитні річки і безкоштовна освіта. А люди найпозитивніші і доброзичливіші. Думаєте, що це казка? National Geographic за даними ООН склав десятку найщасливіших країн, і FunME з радістю розповість вам про них.

Швеція

Швеція – одна з країн Північної Європи, де рівень достатку життя дуже великий. Секрет жителів цієї країни – в шведській традиції фіка (Fika) що означає робити перерву в роботі, щоб випити каву і обговорити новини і справи з друзями. Така перерва триває 15 хвилин, і влаштовують його кожних 2 години. До речі, Швеція є одним з найбільших споживачів кави.

Австралія

Австралія має дуже низький рівень забруднення і високий рівень згуртованості і товариськості місцевих жителів. А “винна” у цьому любов до барбекю. У австралійських парках часто влаштовують платні або безкоштовні пікніки з барбекю, щоб поспілкуватися з друзями і весело провести час. Але якщо у вас немає австралійських друзів, то барбекю-тур (BBQ і XXXX Brewery) – відмінний шанс їх завести. І разом відвідати пивоварні заводи і скуштувати австралійські м’ясні блюда.

Нова Зеландія

Як можна не бути щасливим, коли навколо тебе блакитні гори, дика природа і такі казкові види? Низький рівень забруднення і найрізноманітніший тваринний світ роблять жителів цієї країни по справжньому-щасливими.

Нідерланди

Жителі Нідерланд відрізняються високою фізичною активністю і любов’ю до велопрогулянок. Вони гордяться своїми велосипедними доріжками для безпечної подорожі, довжина яких – 30 000 км. Не забудьте узяти напрокат велосипед і найняти велосипедного гіда, коли будете в Амстердамі.

Канада

Одна з найбільших країн світу – справжній рай для мандрівників. Жителі цієї країни можуть похвалитися безліччю прекрасних національних парків із скелястими горами і широкими просторами. Ви тільки подивіться на ці види – ось чому вони такі щасливі.

Фінляндія

Усі турботи і проблеми вмить випаровуються в традиційній фінській сауні. Незважаючи на невелике населення країни – всього 5,2 млн чоловік, у Фінляндії налічується 3,3 млн саун, які знаходяться буквально скрізь, – від берегів озер до офісних будівель.

Норвегія

Норвежці гордяться природою своєї країни і дуже дбайливо до неї відносяться. Вважається, що сходження на одну з найвищих гір під назвою Skala забирає у людини усі турботи. Практично у будь-якому місці країни, де б ви не захотіли, можна поставити намет і насолоджуватися красою природи.

Ісландія

Вулкани, дикі пляжі, гарячі джерела і шикарні види – ось що робить жителів цієї країни щасливими. Та і як тут не забути про все на світі, лежачи в теплих блакитних водах і споглядаючи такі види.

Швейцарія

Країна, в якій стільки видів шоколаду, за визначенням не може бути нещасною. Жителі тут тільки за здоровий спосіб життя – вони катаються на лижах займаються каякінгом і парапланеризмом. Тому в Швейцарії найнижчий відсоток ожиріння.

Данія

Данія вважається найщасливішою країною у світі. І не просто так, адже освіта і охорона здоров’я повністю безкоштовні. Жителі гордяться своїм почуттям згуртованості: навіть якщо вас не знають, це зовсім не означає, що не запросять на чашку чаю.

Джерело nationalgeographic
Переклад FunME
Фото на превью Lowe Rehnberg

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
9 хитрощів від фотографа, як виглядати ідеально на знімку
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
OTTO Trade