Одружений чоловік випадково зустрів в магазині жінку своєї мрії

До того дня, коли він побачив прекрасну незнайомку в черзі до каси супермаркету професійний конферансьє і батько чотирьох дітей Джейсон Х`юлетт вважав себе щасливим чоловіком.

В той момент Джейсон відчув провину, що мимоволі обдурив свою кохану. Ось що він написав в Facebook:

Соромно признатися, але сьогодні я ніби як зрадив своїй дружині. Я збирався прикупити декілька чоловічих дрібничок, і коли пішов все оплачувати, побачив цю жінку в черзі, і мене немов ударило струмом. Я подумав: “Вау, ось комусь повезло з нею”!

Але в лічені секунди він зрозумів, що карколомна незнайомка – його дружина, яка по волі випадку робила покупки в тому ж магазині і в той же час.

Їх розділяла всього одна людина в черзі. Але дружина не помітила його, незважаючи на спроби привернути увагу СМС-повідомленнями. Тоді Джейсон просто мовчки став спостерігати за нею.

“По-перше, я у котрий раз був приголомшений дивовижною красою. Вважаю, що бачу це завжди, але сьогодні, я побачив по-новому і просто не міг повірити, що я чоловік такої красуні.

По-друге, мене вразило, що вона не поглянула на мене. Це і добре і погано. Добре, що у неї не блукає погляд. Але погано для мене – я зрозумів наскільки складно завоювати її любов. І які титанічні зусилля повинен був зробити роки тому, щоб заслужити на увагу і хоч би одне побачення! На хвилину я знову відчув приреченість першої зустрічі, усвідомлюючи, що не зможу завоювати її. Але чимось я зміг зачепити, незважаючи на свою невпевненість і недоліки.

По-третє, звичайно ж, мені було приємно бачити її того дня незалежною, скромною, веселою, милою, доброю і дивовижною – такою, яка вона є насправді. Вона просто взяла покупки і вийшла за двері. Я не намагався зупинити, а захоплено дивився услід, знаючи, що вона моя дружина і я люблю в цій жінці все“.

Це по-справжньому цінний урок для усіх пар. Вчіться бачити свої половинки очима випадкового перехожого і нагадуйте собі, чому закохалися саме в них при першій зустрічі.

Фото на превью facebook
По матеріалах Джейсон Х’юлетт

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
9 хитрощів від фотографа, як виглядати ідеально на знімку
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
OTTO Trade