Ця пара отримала приголомшливий подарунок на 63-ю річницю весілля

Любов як дороге вино – з роками стає тільки кращим і особливішим.
Редакція FunME ще раз переконалася: справжня любов буває. Переконайтеся і ви.

Вони познайомилися випадково – Джо побачив Ванду, що йде по вулиці. Він просто підійшов до милої дівчини і запросив її на побачення. Це сталося 28 грудня 1950 року. Через пару років вони одружилися і відтоді не розлучаються.

 

Ванда і Джо одружені вже 63 роки. Виховали троє дітей, вже є онуки і навіть правнуки. Їх внучка Шалін Нельсон – професійний фотограф. Вона завжди захоплювалася відношенням один до одного бабусі і дідуся і захотіла поділитися цим зі всім світом. Тому вирішила подарувати їм на річницю весілля зворушливу фотосесію.

 

Метою Шалін було упіймати ніжність і чуйність в об’єктив фотоапарата, щоб показати людям історію справжньої, трепетної любові.

“Я хочу показати всьому світу, що досі існує справжня любов. Мої бабуся і дідусь, без сумніву, кращі люди, яких я знаю. Я називаю їх моїми героями”, – говорить Шалін.

 

“Я знала, що треба створити щось особливе. Так мило було спостерігати за бабусею, коли вона, готуючись до фотосесії, підбирала сукню. Як вона була схвильована. І я відчула себе дуже щасливою від того, що і я в якійсь мірі частина цієї історії любові”, – говорить Шалін Нельсон.

 

Шалін попросила бабусю і дідуся написати любовні листи один одному і читати їх вголос під час фотосесії. Щоб їх дивовижні спогади заграли, щоб Ванда і Джо були по-справжньому прекрасні.

 

“Дорога Ванда, я так давно не писав тобі листів. Я досі люблю тебе, і навіть ще більше, ніж раніше. Роки проходять швидко. Одного разу уранці ми просто прокинулися старими. Але у будь-якому разі я б не проміняв ці роки навіть на усе золото Аляски”, – пише Джо.

 

“У нас троє дітей, і доки ми їх ростили, було багато веселощів. Велику частину часу. Тепер у наших дітей є власні діти, і деякі з них вже обзавелися і своїми дітьми. Ми з тобою, мабуть, дійсно старі”.

 

“Ми так багато що пережили. І тепер настали наші золоті роки. Я люблю тебе сьогодні так само як і в день, коли я вийшла за тебе заміж. І тільки подумати – ліцензія коштувала всього 2 долари, але це була сама краща угода в житті! При усій моїй любові до тебе, Джо”, – пише Ванда.

 

Ванді і Джо дуже повезло, що колись вони зустріли одне одного. Бути поряд з по-справжньому близькою людиною, любити і бути коханим упродовж довгих-довгих років – це найбільше щастя.

Фото на превью shalynnelson
По матеріалах Shalyn Nelson of Love, The Nelsons

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade