10 хитрощів для бездоганної ходи на каблуках

Від багатьох чоловіків можна почути: “Немає нічого гіршого, ніж жінка, яка наділа каблуки і не може на них ходити”. Але так іноді хочеться відчути себе топ-моделлю!

FunME звертає вашу увагу на ці поради від WikiHow, які можуть допомогти виглядати упевненіше в улюбленому взутті.

1. Робимо невеликі кроки

Щоб виглядати витонченіше, треба робити маленькі, повільні кроки, не згинаючи коліна сильніше, ніж зазвичай. Якщо намагатися крокувати широко, як ми зазвичай робимо в зручному взутті, то хода виглядатиме неприродно. Так що, якщо вирішилися на екстремальну висоту, то доведеться нікуди не поспішати.

2. Ступаємо з п’яти на носок

Для того, щоб хода виглядала природно, необхідно наставати не усією стопою, а спочатку на каблук, а потім плавно ставте носок. Як тільки основа стопи приймає вашу вагу, перенесіть його вперед, неначе збираєтеся ходити навшпиньках, а потім відштовхніться, щоб зробити новий крок.

3. Тримаємо спину рівно

Неможливо уявити собі красиву жінку без красивої осанки. Для цього необхідно розпрямити плечі, підборіддя тримати паралельно підлозі. Тоді м’язи пресу напружаться, живіт втягнеться, ви виглядатимете стрункіше і легше.

4. Крокуємо по прямій лінії

Щоб добитися ходи моделі необхідно уявити, що попереду намальована пряма лінія і йти по ній. Ногу треба ставити прямо перед іншою ногою, шкарпетки дивляться прямо, так стегна трохи погойдуватимуться. Доведеться потренуватися, але воно того варте: усі чоловіки обертатимуться услід.

5. Готуємося до виходу дома

Якщо попереду знаменна подія (весілля, наприклад), деякі речі треба зробити заздалегідь, щоб виглядати ідеально:

  • потренуйтеся ходити. Щоб цілий вечір на каблуках не був для вас екстримом, а також щоб на підошві з’явилися дрібні подряпини і вона стала менш слизькою;
  • розносіть взуття. Нерозношене взуття + увесь вечір на ногах = кошмар. Є декілька способів розм’якшити нове взуття: надіньте вовняні шкарпетки, нову пару туфель і походіть так 10 хвилин.
  • навчіться ходити по сходах. Спускаємося – стаємо повною стопою, піднімаємося – наступаємо тільки на носок.
  • користуйтеся зручними устілками і підкладками. Якщо після примірки ви зрозуміли, що десь ковзає, а устілка могла б бути і зручніше, не пожалійте часу і грошей на аксесуари. Так довше збережеться і взуття, і ніжки.

6. Вчимося стояти на каблуках

Важливо не лише уміти ходити, але і красиво стояти на каблуках. Для цього треба каблук однієї ноги під кутом приставити до середини стопи іншої ноги. Потім перенести вагу на носок ноги, до якої приставлений каблук іншої ноги, а як тільки одна нога втомиться перенести вагу на іншу.

7. Даємо ногам відпочинок

Щоб прокрокувати якомога більше і довше, краще час від часу робити передих. Туфлі краще не знімати: втомлені ноги швидко набрякають, а знову влізти в туфлі може бути дуже болісно.

8. Не зловживаємо взуттям на високому каблуці

Чергуйте різну висоту каблука, але перевагу віддавайте зручному взуттю. Постійне носіння шпильок може завдати шкоди здоров’ю.

9. Вибираємо правильне взуття

Якщо ви усе життя ходили в кедах, то не треба кидатися у вир з головою і відразу ж купувати собі 10-сантиметрові шпильки. Розпочніть із стійкішого і невисокого каблука (5-7 см). Зверніть вашу увагу на танкетки і взуття з ремінцем навколо кісточки: вони зручніші, оскільки в них стопа ковзає менше, а рівновагу зберегти легше.

10. Правильно підбираємо розмір

Ніщо не врятує ходу в тісному взутті, тому ні за яких умов не купуйте взуття, якщо вона вам хоч трохи тисне. Якщо вибираєте між трохи просторим і тісним взуттям, робіть вибір у бік більшого: таке взуття можна носити з підкладкою, а тісну пару ніщо не врятує, і ви пошкодуєте про покупку.

Фото на превью EAST NEWS , Everett Collection
По матеріалах WikiHow

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade