7 міст, які платять жителям за проживання на своїй території

Мало хто знає, що на нашій планеті існує безліч міст, які по тій або іншій причині дуже потребують мешканців. За проживання і роботу на своїх територіях вони пропонують спокусливі суми.

Щоб розвіяти сумніви FunME представляє вам 7 міст, які, можливо, дозволять здійснити ваші мрії: помандрувати, пожити деякий час в іншій атмосфері та ще і отримати за це гроші.

Детройт, Мічіган, США

“Західний Париж”, “Автомобільна столиця США” ― усі ці лаври спорожніле місто Детройт розгубило впродовж другої половини ХХ століття. Але він відчайдушно намагається відновити минулу славу. Для вирішення цієї проблеми уряд ввів нову програму під назвою “Challenge Detroit“, яка пропонує 2,5 тисячі доларів професійним працівникам в різних сферах, що зважилися на переїзд і роботу в самому місті.

Штат Аляска, США

Якщо ви любите зиму, білосніжні пейзажі, неспішний ритм життя і відчуваєте справжній комфорт при низьких температурах, то життя на Алясці може стати для вас небувалою насолодою. Існує спеціальний урядовий фонд, який платить ентузіастам за професійну участь в житті їх північного регіону населення якого стабільно йде на спад. Єдиною вимогою є проживання на Алясці впродовж року.

Провінція Саскачеван, Канада

Ця канадська провінція робить хорошу пропозицію новоспеченим випускникам (не раніше 2010 року), які ще не зовсім чітко уявляють своє подальше життя і кар’єру. Молодим людям виплачують 20 тисяч доларів, щоб вони жили і працювали в місті впродовж 7 років. Більше інформації по посиланню.

Ніагарський водоспад, штат Нью-Йорк, США

Ще одно пропозиція, яка здається просто нереальною, ― жити в одному з самих красивих і захоплюючих місць на планеті і отримувати за це гроші. Уряд виділяє випускникам університетів по 7 тисяч доларів в якості заохочення за роботу на місцевих підприємствах біля водоспаду впродовж двох років. Інформація тут.

Понга, Астурія, Іспанія

Це чарівне село на заповідних територіях північно-сходу Іспанії є однією із старих в країні. Щоб притягнути молоде населення і оживити місцеву економіку, уряд пропонує 3 тисячі євро кожній сімейній парі, яка переїде туди жити. На додаток до цього діють виплати в 3 тисячі євро за кожну народжену дитину. Безперечно хороший шанс жити в екологічному і неймовірно красивому місці.

Утрехт, Нідерланди

Голландія відома всьому світу своїм глибоким вивченням гуманітарних наук і соціальними експериментами. І ось один з них: як буде впливати фінансова підтримка в 1000 доларів на кожного жителя міста? Просто експеримент.

Кертіс, Небраска, США

Напевно кожна людина хоч раз в житті обурено висловлювався, що і як краще б зробила, чим влада його міста. У Кертісі це не порожні заяви. Це маленьке американське містечко пропонує безкоштовну землю для спорудження будинку в обмін на хорошу ідею і сприяння в розвитку місцевої інфраструктури і культури.

Джерело culturacolectiva
Переклад FunME
Фото на превью kristinsundberg / instagram

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade