15 крутих серіалів, які можна подивитися за тиждень

15 крутих серіалів, які можна подивитися за тиждень

Щодня, приходячи з роботи, нам усім хочеться приділити собі трохи уваги і подивитися захоплюючий серіал. Але буває, що не залишається ні сил, ні часу. А так хочеться поринути світ таємниць і загадок, побувати у шкірі детектива або заглянути в минуле.

Для тих, хто вічно зайнятий FunME зібрав міні-серіали, які можна подивитися всього за 7 днів.

Одного разу вночі

The Night Of, 2016 – теперішній час

8 серій

Молодий нью-йоркський таксист зустрічає незнайомку, і вони вирішують провести ніч разом. Прокинувшись уранці, головний герой виявляє у своїй квартирі труп дівчини. Для поліції, адвокатів і навіть рідних він – вбивця. Але чи знайдеться людина, яка повірить в його невинність і врятує хлопця від покарання?

Кінець параду

Parade’s End, 2012

5 серій

Головний герой Крістофер Тітженс – абсолютне втілення устоїв британської аристократії: манірний і галантний, людина з непохитними моральними принципами. Ось тільки Тітженс ніяк не міг уявити, що поставить під сумнів вірність своїй дружині і закохається в юну суфражистку Валентину, заради якої поміняє свій погляд на життя. Цей серіал про честь, гідність і про те, що треба залишатися собою за будь-яких обставин.

Що знає Олівія?

Olive Kitteridge, 2014

4 серії

Це історія життя вчительки Олівії Кіттеридж і її сім’ї, яка охоплює 20-літній період. Будучи суворою людиною, Олівія залишається вимоглива не лише до себе, але і до оточення, особливо до своєї сім’ї. А від цього страждають її син, який, на її думку, не так розумний, як хотілося б, і чоловік, який став занадто простим. Пронизливий серіал про неможливість сімейного щастя.

Порожня корона

The Hollow Crown, 2012 – по сьогодення час

7 серій

Серіал розповідає про життя трьох королів – Річарда II, Генріха IV і Генріха V – і про те, як їх долі формували історію. Рекомендується до перегляду усім любителям творів Шекспіра і тим, хто хоче ознайомитися з його творчістю.

Записки юного лікаря

A Young Doctor’s Notebook, 2012-2013

8 серій

У неспокійний революційний час юний лікар Володимир Бомгард прибув в маленьке село, де почав лікувати місцевих жителів. Головному героєві доводиться дуже нелегко, адже він вимушений стикатися з труднощами своєї професії, а також постійними забобонами пацієнтів. У основу серіалу лягли оповідання великого письменника Булгакова.

Краса усередині

The Beauty Inside, 2012

6 серій

Життя головного героя Алекса кардинально відрізняється від інших людей. Адже кожен ранок він прокидається в тілі якоїсь людини. Впродовж усього сезону Алекс розповідає про те, що він пережив і відчув, поживши один день в тілі іншої людини.

Крихітна Дорріт

Little Dorrit, 2008

14 серій

Це історія про непросту любов Емі Дорріт народженої в стінах в’язниці, куди її сім’я потрапила після банкрутства, і Артура Кленнема, що намагається налагодити відносини зі своєю деспотичною матір’ю. Серіал про дружбу, турботу, взаєморозуміння, терпимість і про те, що в кожній сім’ї є свій скелет в шафі і іноді краще, якщо ця шафа буде закрита якомога надійніше.

11.22.63

11.22.63, 2016

8 серій

Учителеві англійської мови Джеку Епплінгу видається відмінна можливість заглянути в 60-ті роки і запобігти вбивству Кенеді. Але головний герой навіть не міг припустити, що у минулого є свої таємниці, спокуси і наслідки, які не зможуть його відпустити.

Гудіні

Houdini, 2014

2 серії

Це історія про хлопчика з бідної єврейської сім’ї, який, одного разу побачивши виступ фокусника, спалахує ідеєю стати великим ілюзіоністом. Він багато вчиться, тренується, виступає і подорожує, переслідуючи свою мету – стати великою людиною і запам’ятатися мільйонам.

Містечко

The Town, 2012

3 серії

Головний герой серіалу Марк Ніколас повертається в рідного місто із-за трагедії, що сталася в сім’ї. Розібравшись в події, Марк ставить під сумнів самогубство батьків і вирішує сам у всьому розібратися. Серіал рекомендується до перегляду тим, хто любить трилери у дусі Агати Крісті.

Майстер втечі

The Escape Artist, 2013

3 серії

Вілл Бертон – талановитий адвокат, що має незрівнянний інтелект і неймовірну чарівливість. Він спеціалізується на справах по тяжких кримінальних злочинам. Як адвокат він має великий попит, оскільки не програв жодної справи. Але він виправдовує головного підозрюваного у справі про жахливе вбивство, і це призводить до несподіваних наслідків, що лякають.

Міленіум

Millennium, 2010

6 серій

Журналіст Мікаель Блумквіст і загадкова дівчина-хакер Лісбет Саландер розслідують таємничі події – пропажу жінки і вбивство безневинної людини. Серіал зняли по однойменній трилогії Стіга Ларсона.

Ляпас

The Slap, 2015

8 серій

Одного разу на барбекю на честь ювілею запальний гість дає ляпас розпещеній дитині, чиї батьки дивилися на хуліганство сина крізь пальці. Але ця дія призводить до безповоротних наслідків: мама дитини вирішує подати до суду, тим самим розвалюючи міцну компанію друзів на частини. Захоплююча драма, що показує систему людських цінностей.

Утопія

Utopia, 2013-2014

12 серій

“Експерименти Утопії” – легендарний графічний роман, оповитий таємницею. Життя п’яти малознайомих людей, в руки яких потрапив рукопис, виявляються під загрозою. Коли по твоєму сліду йде безжальна секретна організація, відома як “Мережа”, є тільки один спосіб вижити – втеча.

І нікого не стало

And Then There Were None, 2015

3 серії

Вісім не знайомих один з одним людей виявляються запрошеними в прекрасний замок, розташований на острові. Зібравшись за столом, гості дізнаються, що хазяїв немає у будинку, а єдині, хто живуть тут – сімейна пара слуг. Саме вони ставлять присутнім грамофонний запис, який звинувачує їх усіх у вбивствах і обіцяє їм відповідне покарання за це. Серіал грунтований на знаменитій книзі Агати Крісті “Десять негритят”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
9 хитрощів від фотографа, як виглядати ідеально на знімку
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
OTTO Trade