Так виглядатимуть літаки майбутнього зсередини

Так виглядатимуть літаки майбутнього зсередини

Як правило, будь-який пасажир літака хотів би мати особисте крісло зручніше і попросторіше, щоб спокійно витягнути руки і ноги. Авіаконструктори тим часом посилено працюють над створенням умов підвищеного комфорту для самих різних мандрівників, особливо якщо їх чекає тривалий переліт.

FunME із задоволенням ділиться новинками авіа, знаходячись в повній упевненості, що деякі з них граничать з фантастикою.

Персональний центр для розваг

Більшість авіакомпаній відправляють усі повідомлення і сповіщення пасажирам на телефон через фейсбук. Але деякі з них йдуть за передовими тенденціями в авіабудуванні і вже впроваджують вбудовані індивідуальні розважальні центри, для підключення до яких не потрібно вихід в інтернет, – будь-який гаджет працюватиме в локальній мережі усередині літака.

Ще більше охоплення аудиторії

Голландська компанія AirFi обладнала спеціальною внутрішньою безпровідною системою лоукостери, які здійснюють короткі авіарейси. Система завантажує заздалегідь підготовлений вміст безпосередньо на девайси пасажирів. Це свого роду бортовий журнал, де ви можете вибирати фільми замовляти їду і робити покупки в duty free.

Віртуальна реальність замість інтернету

Під час рейсів пасажири зазвичай використовують такі розважальні портали, як Netflix або Amazon. Більшість авіакомпаній намагаються уникнути цього, хоча запропонувати щось цікавіше натомість доки не представляється можливим. А ось такі гіганти, як Transavia – лоукостер Air France / KLM і австралійського перевізника Qantas, – продовжують тестувати технології віртуальної реальності в якості альтернативи традиційним засобам розваг у польоті.

Суперкомфортне крісло c VR-технологіями

Насолоджуватися усіма принадами новинок для комфорту і розваг на борту набагато легше в затишному і зручному кріслі. І це найпотаємніше з побажань кожного мандрівника – тепер реальність. Зокрема, Qantas випустила цілі комплекси, обладнані пристроями по конструюванню віртуальної реальності з використанням спеціальних окулярів. Такий режим перельоту також допоможе повністю розслабитися тим, хто боїться літати. Цю диво-технологію вже можуть випробувати пасажири першого класу на деяких рейсах.

Сидіння як в кінотеатрі

Італійська компанія Aviointeriors має намір випустити особливі сидіння, які складаються автоматично, коли в них нікого немає. Ця розробка для економ-класу істотно полегшить переміщення по самому салону, оскільки сидіння будуть набагато тонші звичайних і сконструйовані аналогічно кріслам в кінотеатрах. Якщо дивитися фільм під час польоту, у подорожуючих залишиться враження, ніби вони зовсім і не пролетіли півпланети, а просто сходили в кіно.

Спальні кабіни-кокони

Тією самою вишнею на торті стане головна інновація Factory Design – Air Lair, концепція спальних коконів замість сидінь. Мандрівники затишно розташовуватимуться в цих футуристичних кабінах класу преміум з регульованим світлом, звуком і температурою. Ці люксові “койко-місця” з’являться на місці багажного відділу і в просторі між камерами схову і фюзеляжем. Такі сміливі рішення удосконалюють конструкцію і інтер’єр літака, але вимагають значних інвестицій, тому у фокус-групу для їх впровадження потраплять тільки деякі авіакомпанії.

Судячи з усього недалека та година, коли усі ці дивовижні винаходи будуть доступні пасажирам усіх класів. А польоти стануть приємною пригодою, яка допоможе нам зовсім забути про головні болі і дискомфорт від зміни часових поясів.

Джерело edition.cnn.com
Переклад FunME
Фото на превью ru.depositphotos.com 
factorydesign.co.uk

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade