16 речей, які зміняться, коли ви нарешті зустрінете свою людину

1. Ви не боятиметеся розповідати про свої внутрішні переживання

Те, що раніше здавалося складним і незручним, з потрібною людиною стає легко і природно. Ви знаєте, що вас не засуджуватимуть за щось, що було або навіть відбувається зараз, тому вам стає простіше розкритися і дозволити упізнати вас сьогодні.

2. Ви зможете побути наодинці з собою не боячись бути незрозумілим

Вам не треба постійно розмовляти, щоб почувати себе комфортно один з одним. У вас з’являється цілком реальна можливість провести час в затишній тиші та все ж відчувати один одного. Врешті-решт, спілкування не завжди полягає у базіканні.

3. Вам більше не доведеться гадати, що відчуває партнер

Ви спокійні, і вам не треба сидіти в знервованому очікуванні, чи дадуть відповідь вам на СМС або дзвінок і коли ж вас оповістять про плани. Своя людина зробить вас пріоритетом в своєму житті, так само як і ви робите її пріоритетом у вашій.

4. Ви зможете виражати незгоду без демонстрації неповаги один до одного

Ви часто можете бути в чомусь не згодні один з одним, але це не призводить до нескінченних спор і сварок. Ви поважаєте точку зору один одного і вислуховуєте її з цікавістю і без роздратування.

5. Ви викликатимете бажання один у одного, навіть коли для цього немає об’єктивних причин

Те, як він/вона п’є каву або розповідає про щось, для вас еротично так само, як якби ця людина була голою. Вас притягає сама суть людини навіть більше, ніж просто те як вона виглядає.

6. Вам не буде страшно признатися у своїх дивних звичках

Ви не лише визнаєте дивні звички один одного і відноситеся до них спокійно, але в деяких випадках навіть включаєтеся в процес або переймаєте їх.

7. Ви познайомите цю людину зі своїми друзями

Ви не переживаєте про те, що ваші друзі не схвалять ваш вибір або скажуть, що ви гідні більшого. Ви нарешті з тією людиною, яка відноситься до вас з усім трепетом, і ви не можете дочекатися, коли нарешті представите її своєму оточенню. Ви не сумніваєтеся, що вони полюблять його або її так само, як вас.

8. І полюбите його друзів як своїх

Ви не натягуєте посмішку і не проходите насилу через процес спілкування з друзями партнера – ви щиро насолоджуєтеся цією компанією і навіть хочете проводити з ними більше і більше часу. Врешті-решт, особливі люди притягають кращу компанію!

9. Вам буде затишно разом, навіть якщо ви не займаєтеся нічим особливим

Ви можете провести весь день, просто тиняючись по будинку, і отримувати задоволення від кожної хвилини такого проведення часу. Вам не треба постійно займатися чимось конкретним, знаходячись поруч, – лінуватися разом так само весело, як і робити усе інше.

10. Дотики приноситимуть вам одне велике задоволення

Яким би не був дотик – безневинним або пристрасним, ваші тіла ідеально налагоджені один на одного. Ви можете просто покласти голову на плече партнера і узяти його за руку, або з усією пристрастю обійняти і притиснутися до нього – усе це без сумніву сприймається як щось природне.

11. Вам завжди буде весело один з одним

Чи дивітесь ви неймовірно смішне ТВ-шоу або просто валяєтеся поруч в піжамах – немає такої ситуації, в якій ви не знайшли б, над чим пожартувати і посміятися. Життя в 10 разів більше сонячне і жваве коли ви разом.

12. Вам не доведеться постійно контролювати себе

Вам не доводиться думати про те, як правильно виразитися і що краще сказати. Своя людина завжди вислухає потік думок і зрозуміє. Це ефективно зводить напругу в стосунках нанівець.

13. Спілкування проходитемо легко і приємно

Вам не треба сушити голову над темою розмови – вам подобається базікати абсолютно про все. Варто вам тільки почати – і діалог може тривати годинами.

14. Ви зможете жартувати один над одним, не зачіпаючи нічиї почуття

У вас немає стійкого відчуття, що ви ходите по вістрю ножа, коли по-доброму жартуєте над партнером. Ви розумієте почуття гумору один одного і знаєте, як “підколоти” заради веселощів і не переходячи межі.

15. Ви не чекатимете зручного випадку, щоб написати СМС або подзвонити

Коли вам на очі попадається щось, що напевно могло б розвеселити вашу половинку, ви не посоромитеся написати 2, а то і 3 повідомлення, не побоюючись, що це занадто нав’язливо. Ваше спілкування не гра, а цілком реальна тяга один до одного яка не затихає ні на хвилину.

16. Вам стане все рівно, що оточення думає про ваші стосунки

Ви не прагнете роздзвонити про просування і події у ваших стосунках в соцмережах або обговорювати в усіх подробицях своє особисте життя. Вам не доводиться нервово чекати чи приймуть це батьки або встануть в позу. Ви знаєте, що ви відчуваєте, і крапка. Ви упевнені у своєму виборі і уперше за довгий час не потребуєте чужого схвалення.

Джерело thoughtcatalog
Переклад FunME
Фото на превью Paramount Pictures
Автор Heidi Priebe

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade