20 сонячних картин, які перенесуть вас у відпустку

Знаходячись в кондиціонованому офісі, ми так мріємо про подих теплого вітру, запах моря і ніжних сонячних променях. Знаючи про це не з чуток FunME зібрав для вас самі сонячні, ніжні і яскраві картини, наповнені літнім щастям.    

Говард Беренс захопився живописом в ранньому віці. У третьому класі він отримав в подарунок набір для малювання. “Оскільки наша сім’я була бідною, фарби замінили мені іграшки і врешті-решт я просто полюбив малювати”, – говорив художник. Тепер його картини тішать око поціновувачів по всьому світу.

Андрій Куцаченко

Андрій Куцаченко – художник з Києва, там же живе і працює. Його роботи відрізняються сміливими колірними поєднаннями, що буквально занурюють глядача в атмосферу жаркого літнього дня.

   

Діма Дмитрієв народився в Москві, закінчив Академію мистецтв в Празі. Свої роботи він описує як “створення світів”, що ідеалізуються. Щоб добитися глибини у деяких роботах він використовує чорне полотно замість традиційного білого.

Роквел рано прийшов до успіху. Ще в підлітковому віці його запросили бути арт-директором “Хлоп’ячого життя” – офіційного видання бойскаутів Америки. “Я просто хотів показати Америку такою, якою я її пам’ятав”, – писав Роквел.

Листівки Реймонда просякнуті спогадами про дитинство в селі. Але про художника практично немає відомостей. Невідома навіть його дата смерті. Ми знаємо тільки, що він народився в 1882 року в Америці і декілька його робіт було продано на аукціоні Heritage в Нью-Йорку в 2011 році.

   

“Мій вибір стилю може бути досить широкий – від прямого і реалістичного до сюрреалістичного з простонародною родзинкою”, – пише про себе Робін. Для створення ілюстрацій вона використовує аерограф і акрил.

 

Олексій Чернігін

Роботи Олексія Чернігіна легко упізнати за яскравою і ніби недбалою манерою листа. Форми і кольори немов вислизають від ока, залишаючи тільки відчуття сонячного світла і безтурботності.

Роб Пойнтон

Роб Пойнтон – один з цікавих художників, що працюють і живуть у Великобританії. Відмінною рисою його картин є незвичайна точка зору. Немов ви дивитеся на світ через дверне вічко чи через ширококутний об’єктив. Часом його полотно навіть вихоплює те, що оточує на 360 градусів.

Дуонг Нгок Сон

Цього художника з В’єтнаму надихає імпресіонізм. І це добре видно по його роботах. Стиль народився з щирої, сильної і виняткової любові до природи. Він виражає свої почуття і емоції на полотні, і занурює глядачів у світ, залитий сонцем і яскравими спогадами.

   

На превью: Говард Беренс

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade