Доведено, що домашня тваринка у будинку робить його мешканців щасливіше і здоровіше

Доведене, що вихованець у будинку робить його жителів щасливіше і здоровіше

Якщо у вас є домашня тварина, то ви щасливчик! Звичайно, усі ми, включаючи FunME, знаємо, що вихованці, приймаючи турботу хазяїна, відповідають щирою любов’ю, чим, поза сумнівом, роблять своїх власників щасливими. Проте тепер в цьому переконалися навіть учені.

У дослідженні, проведеному в Університеті Маямі (Огайо, США), відзначається, що власники домашніх тварин більше впевнені в собі, розвинені фізично і, як правило, дуже товариські і компанійські. І усе це завдяки милим живим істотам, які знаходяться поруч!

Відмічено, що саме собаки роблять зі своїх хазяїв справжніх атлетів, а активні прогулянки з ними ще і допомагають заводити нові приємні знайомства. Адже нерідко трапляється зустріч з іншим власником собаки, а загальна тема завжди знайдеться ― любов до свого кращого друга. До речі, діти в таких сім’ях зростають відповідальнішими, чутливішими і щедрішими.

Дивно, але такий простий метод у результаті, не лише підтримує гарний настрій власника вихованця, але і покращує його здоров’я. Доведено, що це знижує ризик сердечно-судинних захворювань, очищає організм і, звичайно, позбавляє від стресу. Методика часто використовується для лікування складних захворювань і приносить хороші плоди. У більшості пацієнтів, що страждають від аутизму, хвороби серця, церебрального паралічу, розладу поведінки, було помітне невелике зрушення на користь одужання.

За статистикою, власники домашніх вихованців на 15% рідше звертаються до лікарів, чим інші. Крім того, дослідження, проведене в Університеті Західної Австралії, показало, що більше 70% людей, що мають домашніх тварин, рідше почувають себе самотніми.

Вихованець у будинку особливо важливий для літніх людей, які будуть тільки раді дарувати усю свою ласку і турботу, стаючи від цього щасливіше. Так що, якщо у вас доки немає тварини, ми сподіваємося, що стаття спонукала вас скоріше завести собі нового друга.

Переклад і адаптація : FunME

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade