10 якостей, які роблять людину привабливою незалежно від зовнішності

Напевно багато хто помічав, що іноді найкрасивіша дівчина зустрічається із досить звичайним молодим хлопцем. Або навпаки: мачо зустрічається з абсолютно звичайною дівчиною. Чомусь усім здається цей факт абсурдним: ну як так може бути? Річ у тому, що привабливість людини не завжди залежить від його фізичних даних. Йдеться про деяку магію привабливості.

FunME зібрав 10 саме таких “магічних” якостей людини, які підсвідомо притягують протилежну стать.

 

Чуттєвість

Багато хто вважає, якщо у вас “стандартизована” в суспільстві зовнішність то ви сексуальні, але це велика помилка. Ця якість, абсолютно не залежна від зовнішності. Виражається воно в самовладанні, харизмі і упевненості в собі.

Цілеспрямованість

Людина, яка б’ється за те, чого хоче, яка своїми діями доводить, що все у цьому світі можливо, не може не притягувати до себе.

 

 

Хороше почуття гумору

Це одна з найпомітніших особливостей в людині. Хороше почуття гумору – це показник цікавої особи і запорука успіху у будь-якій компанії. Воно як стріла Купідона – може убити наповал.

 

 

Пластика

Якою би ви не були досконалістю зовні, погане уміння тримати своє тіло згубить усю вашу красу. Якщо ви граціозно рухаєтеся – неважливо, в танці, або у вас надзвичайно приваблива хода, або чарівлива мова жестів, – це безумовно прикрасить ваш образ.

 

Упевненість

Невпевнений голос, сутулі плечі, відсутність своєї думки – усе це ознаки абсолютно непривабливої особи.

 

 

Рішучість

Сумніви не притягують і не сприяють здоровим стосункам. Рішучість має бути у всьому: починаючи з того, яке морозиво купити, закінчуючи тим, в якій країні жити.

 

 

Інтелект

Інтелект – це не зубріння в університеті, а уміння мудро і розсудливо міркувати по життю. Уміння зрозуміти будь-яку людину – це, поза сумнівом, притягує і зачаровує.

 

 

Деталі

Одна маленька деталь у вашому зовнішньому вигляді, нехай навіть сама непомітна, може настільки притягнути увагу, що ваш образ назавжди залишиться в пам’яті потрібної людини. Звертайте увагу на деталі.

 

 

Уміння бути цікавим співрозмовником

Йдеться не лише про кругозір і наявність власної думки, але і про уміння слухати. Не можна говорити тільки про себе. Треба вести рівну розмову із співрозмовником.

 

Своя родзинка

У сучасному світі копій унікальність цінується на вагу золота. Насправді у кожного є своя родзинка. Просто хтось її не розкриває, а хтось приймає за недолік. Але саме вона робить нас особистістю. Будьте єдиною і неповторною!

Тому що врешті-решт зовнішність перестає зачаровувати, а нез’ясовна магія вашої унікальної особистості залишається назавжди.

Автор: Джульєта Сангіно
Переклад і адаптація FunME
Превью: Murdo Macleod / eastnews

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade