Час не розставить все по своїх місцях

Час не розставить все по своїх місцях

Ми тисячу разів чули фразу “час розставить все по своїх місцях”. Говорять її зазвичай в надії, що кожна людина отримає за своїми заслугами: хороші, добрі люди неодмінно житимуть в щасті і достатку, а погані по повній мірі дадуть відповідь за свої вчинки.

Проте від одних наших думок і надій про життєву справедливість, ця сама справедливість не настане. Якщо поміркувати, це усього лише безглуздо-обнадійлива фраза.

Ми не судді і не можемо сподіватися, що все станеться з людьми саме так, як ми вважаємо, що вони заслуговують. Можливо, реальність не полягає в тому, що ми розплачуватимемося за наші вчинки, вона складається  тільки з наших дій.

Коли щось нам не подобається, здається нам неприємним або несправедливим, ми частенько прибігаємо до теорії “життя взагалі несправедлива штука“.

Але давайте визнаємо, що віра в справедливість цього світу – це просто спосіб самообману, який примушує нас закрити очі на те, що ми не хочемо бачити. Це примушує нас відчувати, що все добре і що наше щастя знаходиться поза небезпекою. Загалом, було б дуже складно жити без страху, думаючи, що справедливості немає і завтра може статися просто все що завгодно. Нам потрібна ця ідея для спокійного життя. Ми не можемо все контролювати. А час може.

У будь-якому разі ми не можемо пасивно міркувати про те, які ми хороші і що життя нам обов’язково віддячить за це, чекати, поки щось дивовижне ось-ось станеться в нашому житті, при цьому абсолютно не дієво. Єдиний ефективний спосіб добитися цього хорошого життя – це битися до втрати пульсу, працювати в три поти, і перемагати всі життєві змагання.

Просто потрібно усвідомити, що наше життя не визначає тільки час, ми і самі здатні створити свою долю. Тільки ми відповідальні за свій час і за своє життя. Пам’ятайте, що у щасливих людей по дорозі не завжди зустрічається все, що вони бажають, вони просто беруть найкраще зі всього, що зустрінуть по дорозі.

Автор: Ракель Алдана
Переклад і адаптація FunME
Превью: Nejron Photo / shutterstock

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade