Лікарі пояснили, як подорожі міняють наш мозок

Лікарі пояснили, як подорожі міняють наш мозок

Всім і так давно відомо, що відпочинок на свіжому повітрі піднімає настрій і додає життєвих сил. Але зовсім нещодавно лікарі з’ясували, що він може у буквальному розумінні змінити наш мозок. У кращу сторону!

Виявляється, відпочинок на природі і подорожі по самих диких і незаселених куточків нашої планети не лише приносять море яскравих вражень, але і допомагають нам перестати… думати! Так-так на думку учених і лікарів, кращий спосіб впоратися з поганим настроєм – це на якийсь час відключити мозок. А найцікавіше в тому, що під час “відключки” людський мозок буквально перетворюється.

Для підтвердження цієї теорії дослідники протестували групу людей, які гуляли по лісі всього півтори години. У кожного з учасників експерименту помітили значне зменшення активності в префронтальной корі – зоні мозку, що відповідає за психічні захворювання. А тепер уявіть, що відбувається з людиною, яка проводить на природі не півтори години, а хоча би декілька днів!

Ну, фізіологія фізіологією, але як зміна мозку позначається на нашому повсякденному житті? Учені відповіли і на це питання. Вони попросили групу добровольців на пару днів відключити усі гаджети і провести час чимдалі від міського шуму. Після цього добровольцям запропонували пройти творче випробування і вирішити декілька складних завдань. Виявилось, що творче мислення учасників підвищилося на 50 %. Як мінімум!

І усе це лише перші плоди, дотягнутися до яких зовсім вже просто. А на вершині цього дерева ростуть справжні коштовності: міцне здоров’я, довголіття, гармонія в особистих стосунках і саме непідробне щастя. І щоб отримати усе це відразу, коштує лише не забувати про відпочинок і час від часу закидати в далекий кут усі справи, діставати улюблений рюкзак і вирушати туди, де тихо і красиво. Може, спробуємо прямо зараз?

 

Джерело: collective-evolution.com
Переклад і адаптація : FunME

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторські матеріали Зроби сам Культура Народна творчість Подорожі Психологія
10 особливостей, які зробили Японію однією з найкрутіших країн
10 речей, які міняються, як тільки ви починаєте жити за кордоном
20 простих ідей, як перетворити дачу на райський куток для дітей
Добро Кухня Нісенітниці Наука Ностальгія Сім'я Тварини
Цей пес пробіг 100 км і показав всьому світу, що таке справжня вірність
Ці цуценята – компенсація за усю нісенітницю, що відбувається в житті
20 фотографій, на яких малюки посміхаються уперше в житті
Дизайн Кіно Музика Фотографи Художники
6 фішок з одягом, які допоможуть скинути мінімум 5 років
Китайці побудували автобус майбутнього, під яким можуть їздити машини
Ці хлопці можуть скласти конкуренцію королевам інстаграму
OTTO Trade